PHARMA NEWS - odborný časopis

PHARMA NEWS - odborný časopis

AKREDITOVANÉ ODBORNÉ KONFERENCE PRO FARMACEUTICKÉ ASISTENTY A LÉKÁRNÍKY

Společnost PHARMA NEWS pořádá v České republice od roku 2005 odborné konference pro asistenty a lékárníky.  Maximální využití času a výborná programová skladba konference nám umožňuje vše zvládnout během jednoho dne - úspora času pro další vaše aktivity při garanci maximálního možného počtu kreditů.

  • Všechny konference jsou zařazeny do systému kontinuálního vzdělávání
  • Akce se konají v příjemném prostředí komfortních hotelů
  • Po celou dobu akce je vám k dispozici profesionální tým organizátorů

INFORMACE PRO FIRMY

Termíny a lokality konferencí jsme vybrali tak, abyste mohli oslovit co nejvíce zaměstnanců lékáren po celé České republice. Program konferencí je zvolen tak, aby účastníci měli možnost vyslechnout si všechny odborné i firemní přednášky a své dotazy individuálně konzultovat na vašem stánku. Kromě přednášek a vystavovacího prostoru lze využít mnoho dalších možností k zviditelnění Vaší společnosti (např. umístění firemních bannerů v hlavním přednáškové sále, vkládání firemních materiálů do tašek pro účastníky, video prezentace, vouchery pro lékárníky).

ODBORNÝ PROGRAM

V roce 2019 jsme pro Vás nově připravili přednášky s advokátní kanceláří, kde budeme řešit konkrétní případy z praxe. A dále budeme opět spolupracovat s PharmDr. Alešem Novosádem, odborným konzultantem ČLnK. Jeho přednáška se bude týkat aktuálního dění z pohledu lékárníka za tárou (protipadělková směrnice, aktuální změny v legislativě, kontroly SÚKL a jiné).

Kontaktní osoba: Kateřina Hájková 733 507 887
email: katerina.hajkova@pharmanews.cz

PROGRAM 

14.00 - 19.30 (4 ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY)

 

 

 

 

Výpis již proběhlých konferencí:

OTZiYj