PHARMA NEWS - odborný časopis

PHARMA NEWS - odborný časopis

Hradec Králové - Tereziánský dvůr, Jana Koziny 336

Termín konference: 03.03.2016Registrační poplatek: 300,-Kč platba na místě při registraci nebo 250,-Kč bankovním převodem

Registrační poplatek zahrnuje účast na odborném programu, vstup na doprovodnou expozici firem a občerstvení v průběhu konference.

V ceně registračního poplatku je také 21 % DPH.

 

AKCE PRO VÁS: REGISTRAČNÍ POPLATEK ZDARMA

NOVINKY V PROGRAMU

Nově jsme zařadili cyklus vzdělávacích přednášek Ing. Lukáše Havránka v rámci osobnostního rozvoje. Přednášky se budou týkat např.: Jak předcházet vyhoření, jak zvládat stresové situace a zvyšovat životní spokojenost atd. Lukáš je konzultantem vzdělávacího institutu GrowJOB, z jehož dílny vzešel knižní bestseller Konec prokrastinace. Věnuje se designu pozitivní firemní kultury a spokojenosti v práci. Ve svém vstupu na konferenci představí konkrétní kroky, jak čelit stresovým situacím v lékarně-ať už se jedná o nervózní zákazníky čekající ve frontě, nevrlé nachlazené pacienty nebo důchodce nechtějící platit poplatky, a žít spokojenější pracovní život.

Bližší informace naleznete na www.konec-prokrastinace.cz a www.growjob.com

Detail odborné konference

TERMÍN: 3.3.2016

LOKALITA: HRADEC KRÁLOVÉ, HOTEL TEREZIÁNSKÝ DVŮR, Jana Koziny 336

Konference pořádaná vydavatelem časopisu PHARMA NEWS 
 

Po dobu konání konference bude probíhat pleťové poradenství a líčení zdarma od firmy Mary Kay. Během celého dne je pro vás připravena káva zdarma. Ostatní výdaje po celou dobu akce hradí pořadatel – Pharma News.

Kontaktní osoba: Martina Novotná, tel.: 607 805 847

email: martina.novotna@pharmanews.cz

Soubory ke stažení

PDF přihláška pro firmy
DOCX přihláška pro farmaceutické asistenty a lékárníky


Online přihláška na konferenci

Prosím, vyplňte formulář, my Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Při platbě na účet: č.ú: 2100189073/2010 jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a datum konference!!! V případě platby zaměstnavatelem požadujeme: IČ, DIČ, název a sídlo firmy.

MTAyNmY2